Блог компанії Desiccant Technologies Group

 • Новий осушувач повітря MDC 300

  27.05.2016

  Ми раді представити вам нашу нову модель осушувача повітря MDC300. Це невеликий осушувач який незамінний при контролі, і осушення в маленьких приміщеннях, невеликих складських і виробничих приміщеннях, в гаражах, підвалах ... ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Робочий повітряНомінальна витрата ........................ 300 м3 / годСтатичний тиск ..................... ..

  Читати далі
 • Застосування промислових осушувачів повітря в харчовій промисловості

  15.12.2015

  Застосування промислових осушувачів повітря

  Читати далі
 • Конденсаційний чи адсорбційний осушувач повітря?

  09.02.2015

  Конденсаційні чи адсорбійний осушувач повітря? Перед тим як купити осушувач повітря необхідно визначити яке його головне завдання, після цього можна точніше підібрати осушувач повітря необхідний саме вам. Конденсаційні осушувачі

  Читати далі
 • Які бувають осушувачі повітря

  26.11.2014

  Які бувають осушувачі повітря Осушувачі повітря бувають різних типів і видів, бувають побутові осушувачі повітря, промислові, і осушувачі повітря для басейнів. Побутові осушувачі повітря використовуються для квартир і будинків.

  Читати далі
 • Корозія металу

  09.05.2014

  Корозія металу!  Шведський інститут корозії протягом декількох років проводив випробування та спостереження за автомобілями.

  Читати далі
 • Як працює осушувач повітря?

  27.04.2014

   Адсорбційний роторний осушувач повітря видаляє вологу з потоку повітря, що проходить через нього. Основним елементом осушувача є ротор, покритий спеціальним сорбентом, який поглинає молекули води, які знаходяться в повітрі, що осушується. Коли насичений вологою сектор ротора, обертаючись, потрапляє в зону регенерації – його осушують другим потоком попередньо нагрітого повітря до 90-140 ° C.

  Читати далі
 • Обережно, цвіль!

  10.04.2014

  За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, люди стають жертвами цвілевих грибків, які активно розмножуються в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості повітря.  Потрапляючи в дихальні шляхи, спори та фрагменти грибкової цвілі можуть спровокувати  розвиток алергічних захворювань – риніту чи бронхіальної астми.

  Читати далі
 • 1