Промисловий осушувач повітря MDC4000 встановлений на Глобинському цукровому заводі

Промисловий осушувач повітря MDC4000 встановлений на Глобинському цукровому заводі

 

В індустрії виробництва цукру та супутніх продуктів існують проблеми пов'язані безпосередньо з неконтрольованою вологою, яка призводить до погіршення якості, та псування продукту. Ця волога міститься в повітрі, з яким в процесі виробництва або зберігання контактує продукт. Також проблеми виникають при добових змінах температури, і виникненню конденсату всередині приміщення. Економічно ефективним вирішенням цих проблем є установка адсорбционно - роторного осушувача повітря.

На ВП "Глобинський цукровий завод" ТОВ "Цукорагропром" що входить до складу «Астарта-Київ» встановлено промисловий осушувач повітря Desiccant Technologies Group для видалення зайвої вологи і підтримки рекомендованих параметрів вологості повітря на рівні 50-60%. Впровадження даної установки забезпечує тривалий термін зберігання продукту, запобігає втрати його якості в процесі зберігання на будь який термін. Також підтримки правильного рівня вмісту вологи в виробничому процесі дозволило створити оптимальні умови для роботи агрегатів і установок, повністю виключило можливість виникнення корозії на відкритих поверхнях і тим самим підвищити термін їх роботи.

Установка нашого адсорбционно - роторного осушувача MDC 4000 - це великий плюс до ефективності роботи цукрового заводу в цілому.

Осушувач повітря для склада цукру

система осушення складу цукра

Система контроля вологи цукр

Консервація цукру

Сушка цукру на складі

comments powered by Disqus