Промисловий осушувач повітря MDC8000 для зберігання цукру

Встановлено на «Жданівському цукровому заводі» - структурний підрозділ ВП «Хмельницьке» агропромхолдинга «Астарта-Київ» для контролю вологості на складі зберігання цукру тарним способом.

Для підтримки нормальних умов для зберігання цукру на складі потрібно враховувати присутність неконтрольованої вологості повітря. За рахунок надходження вологи з навколишнього середовища через вентиляцію і наявності її в готовому продукті, можуть виникнуть проблеми, які вплинуть на якість об'єкта зберігання. При зміні температури повітря за межами складу волога з повітря конденсується і випадає на стінах і даху всередині приміщення надалі привід до корозії металевих поверхонь. Волога всередині складу сприяє зростанню бактерій і цвілевих грибів, налипання і утворення склепінь, злипання гранул, комкованию і злежування зберігається продукту.

Рішенням цих проблем стала установка промислового осушувача Desiccant Technologies Group моделі MDC8000 який підтримує відносною вологість повітря в межах 50 - 60% при температурі повітря від - 15 до + 55 ℃ і дозволяють зберегти якість цукру на високому рівні протягом усього періоду зберігання, гарантує продовження служби несучих конструкцій складу.

Осушувач повітря на цукровому заводі

Осушувач повітря для зберігання цукру

забрати вологу зі складу

контролювати вологість на складі цукру

comments powered by Disqus