Промислові адсорбційні - роторні осушувачі повітря

Desiccant Technologies Group - провідна компанія, що надає широкий спектр послуг в області рішень завдань, пов'язаних з проблемами неконтрольованої вологості і осушенням повітря.

Промисловий сорбційний осушувач повітря

Осушувачі Desiccant Technologies Group мають найвищу якість, що підтверджується наявністю Сертифікату про відповідність чинним правилам і Директивам ЄС. Осушувачі зібрані з компонентів перевірених виробників виключно європейського виробництва. Висока якість нашого обладнання підтверджується десятками успішно впроваджених інсталяцій різного ступеня складності. Багаторічний досвід інженерів в області осушення і контролю вологості дозволяє надати клієнту найбільш оптимальне комплексне рішення проблеми. Адсорбційні роторні осушувачі повітря Desiccant Technologies Group відмінно зарекомендували себе у всьому світі за рахунок найвищої якості і правильних інженерних рішень, так як для кожного завдання потрібен індивідуальний підхід, адже окрім правильно підібраного тіпоразмезмера осушувача потрібно також оптимальне інженерне рішення щодо способу і типом установки обладнання під конкретні вимоги.

Промислові адсорбційні роторні осушувачі повітря Desiccant Technologies Group незамінні при необхідності контролю вологості при практично будь-яких температурах (від -30˚С до + 40˚С) і здатні висушити повітря аж до 0% відносної вологості. Тому дане устаткування знайшло дуже широке поширення в багатьох галузях виробництва і зберігання (харчова промисловість, фармацевтична, неопалювані склади, консервація енергетичного обладнання та ін.).

Стандартний модельний ряд осушувачів повітря Desiccant Technologies Group складається з 14 типорозмірів з потоками оброблюваного повітря від 160 до 18000 м3 / год і осушенням від 0.6 до 100 л / год H2O. Таким чином, широкий вибір моделей дозволяє охопити всі основні завдання, починаючи від осушення підвальних приміщень і закінчуючи контролем вологості на великих складах. Якщо просто осушення є недостатньо, то ми готові розробити індивідуальну модель осушувача, яка додатково може бути оснащена:

- Попер / пост-охолоджувачами;

- Попер / пост-нагрівачами;

- Додатковими секціями фільтрації;

- Повітряним рекуператором.

 

Також будь-який стандартний осушувач повітря, починаючи з MDC1000, може бути оснащений контроллером (протокол передачі даних MODBUS) для можливості повної автоматизації та диспетчеризації осушувача. Починаючи з моделі промислового осушувача повітря MDC4000, реактивація ротора можлива не тільки ТЕНами, але й паром, водяною або газовою реактивацією.

Наша команда представляє собою висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи, що володіють практичними знаннями і навичками в області технологій осушення повітря в провідних сферах промисловості і комерційних сегментах ринку.

Клієнтами Desiccant Technologies Group є численні виробники і компанії у всіх галузях харчової, енергетичної, фармацевтичної, хімічної, легкої, судноремонтної, оборонної промисловості, а так само комерційні підприємства і приватні особи.

Ми пропонуємо:

 • Готові рішення проблем, пов'язаних з підвищеною вологістю при виробництві та зберіганні
 • Підбір, постачання, монтаж і пуско-наладка обладнання
 • Сервісне технічне обслуговування та ремонт обладнання
 • Консалтинг і проектування індивідуальних систем осушення для вирішення конкретних завдань
 • Розробка і виготовлення осушувачів під замовлення

ВАШІ вигоди:

 • Усунення втрат / коливань якості продукції
 • Зменшення витрат на обслуговування, в т.ч. і технічне
 • Зниження сукупної вартості зберігання продукції
 • Зниження енерговитрат і, як результат, отримання більшої віддачі від Ваших вкладень

Наші ГАРАНТІЇ:

 • Відповідність обладнання всім діючим Директивам і стандартам якості ЄС, що підтверджується Декларацією про відповідність
 • Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи
 • Термін гарантійного обслуговування обладнання не менше 1 року

Ми КРАЩІ, тому що:

 • Забезпечуємо кожного клієнта індивідуальним технічним рішенням для створення «оптимальних кліматичних умов»
 • Робимо Ваш бізнес більш конкурентоспроможним, підвищуючи ефективність виробництва і зберігання продукції
 • Використовуємо перевірені методики управління проектами, які орієнтовані на вирішення Ваших ключових завдань
 • Успішно впроваджуємо нові технології в національне виробництво!

Впровадження контролю вологості - одна з основних тенденцій, що забезпечує економічну вигоду, довготривалий захист майна та підвищення конкурентоспроможності у сфері виробництва та зберігання.