Приклади як вокористовуються адсорбційні осушувачі повітря

 • Контроль вологості на равликових фермах

  19.11.2019

  Окрім процесу вирощування і спарювання равликів на равликових фермах, ще важливо правильно зберігати готову продукцію, та обов’язково забезпечити умови зберігання маточного поголів’я всю зиму.

  Читати далі
 • Промисловий осушувач повітря MDC8000 для зберігання цукру

  16.02.2018

  Встановлено на «Жданівському цукровому заводі» – структурний підрозділ ВП «Хмельницьке» агропромхолдинга «Астарта-Київ» для контролю вологості на складі зберігання цукру тарним способом. Для підтримки нормальних умов для зберігання цукру на складі потрібно враховувати присутність неконтрольованої вологості повітря.

  Читати далі
 • Осушувач повітря MDC6000 для дозрівання сирів.

  16.02.2018

  Осушувач повітря MDC6000 для дозрівання сирів. Встановлено в камері вистойки сиру ТМ «Клуб сиру»  Для виробництва сиру дуже важливий процес дозрівання, який повинен проходити при певній температурі і вологості повітря в камерах вистойки протягом декількох тижнів, місяців або навіть років.

  Читати далі
 • Промисловий осушувач повітря MDC4000 встановлений на Глобинському цукровому заводі

  16.02.2018

  Промисловий осушувач повітря MDC4000 встановлений на Глобинському цукровому заводі   В індустрії виробництва цукру та супутніх продуктів існують проблеми пов'язані безпосередньо з неконтрольованою вологою, яка призводить до погіршення якості, та псування продукту. Ця волога міститься в повітрі, з яким в процесі виробництва або зберігання контактує продукт.

  Читати далі
 • Контроль вологості повітря при зберіганні цукру в силосах.

  14.02.2018

  На Крижопільському цукровому заводі ( «Укрпромінвест-АГРО») встановлено чотири промислових осушувача MDC8000 з додатковою фільтрацією повітря, три з яких призначені для контролю вологості повітря всередині трьох силосів, останній – для контролю вологості повітря підсилосного приміщенні. В процесі безтарного зберігання цукру в силосах виникають проблеми, зумовлені присутністю

  Читати далі
 • Новий осушувач DT Group MDC 2000 Custom

  30.03.2016

  Наша нова модель промисловий осушувач повітря Desiccant Technologies Group MDC 2000 Custom Осушувач повітря MDC2000 Custom створений для тимчасової установки.

  Читати далі
 • Адсорбційний роторний осушувач повітря Desiccant Technologies Group MDC7500.

  20.07.2015

  Адсорбційний роторний осушувач повітря Desiccant Technologies Group MDC7500. Встановлений на льодовій арені. Для льодових арен рекомендована абсолютна вологість припливного повітря становить до 5г / кг, температура – до 20˚С.

  Читати далі